top of page

Prečo online kurz?

DWP_0360.jpg

- Tréning z pohodlia domova kedykoľvek a kdekoľvek

- Trénujete svojim tempom, žiadne zaostávanie za skupinkou na cvičáku

- Žiadna strata času s cestovaním, či ďalšie výdavky za tankovanie

- Takmer okamžitá a individuálna spätná väzba na základe vašich tréningových videí

- Text a videonávod stále k dispozícii aj keď si to na prvý krát nezapamätáte 

Prečo kliker?

Lebo proste milujeme psov, ktoré sú z učenia nadšené, tešia sa na každý ďalší tréning a hlavne - premýšľajú. 

Psy sú veľmi šikovné a bystré, len im treba ponúknuť priestor ukázať vlastnú iniciatívu.

Kliker tréning neznamená "žiadne tresty". Znamená ale to, že skôr, ako by sme psa chceli potrestať za niečo zlé, skúsime ho naučiť, aby to robil dobre. Takže namiesto trestov za skákanie po návšteve ho naučíme pri návšteve pokojne sedieť na svojom mieste. A to je obrovský rozdiel.

Vďaka vlastnému premýšľaniu si psy nový cvik zapämatajú oveľa skôr a budú spolupracovať aj vonku na ulici, či medzi inými psami.

Keď je tréning zábava, učenie ide rýchlo a ľahko. Kliker tréning prácu so psom výrazne uľahčuje.

Kliker tréning je jednoducho iný pohľad na tréning a my vás naučíme, ako so psom pracovať tak, aby to skutočne fungovalo, naučíte sa rozumieť postupnosti učenia a váš pes sa bude tréningu tešiť.

Sme šťastní, že vďaka najnovším vedeckým výskumom vieme pracovať so zvieratami eticky a bez nezmyselných trestov. Máme možnosť psom neubližovať, nie je dôvod robiť to ináč. 
 

Stále váhate?

Plne chápeme Vaše obavy. Aj my sme si na online kurzy a webináre zvykali. Momentálne je to jediná možnosť pracovať s tými najlepšími trénermi, nie len kvôli korone, ale aj kvôli všetkým vyššie spomenutým výhodám nie len pre nás, ale aj pre trénerov samotných.

Pracovať s tréningovým materiálom sa naučíte rýchlo, trošku viac zručností zo začiatku vyžaduje natáčanie tréningových videí pre spätnú väzbu. Ale aj do toho sa cvikom ľahko dostanete.

V kurzoch nájdete rady a tipy do tréningu od skúsených trénerov prehľadne a na jednom mieste. Váš tréning bude systematický a preto efektívny. Nestane sa, že nebudete vedieť, na čom pracovať, alebo budete chaoticky skákať z jedného cviky k druhému.

Online kurzy sú na prepočet na živé tréningy neporovnateľne lacnejšie (bežne stojí hodina tréningu 10-20€, víkendové semináre aj cez 100€ a na tréning je obmedzený čas, teda aj menej informácií). Online kurzy sú teda výrazne lacnejšie, ako živé tréningy s dochádzaním.

Pracujete svojím vlastným tempom, nie ste viazaní na daný čas tréningu, miesto, či počasie. 

Postovaním svojho tréningu získate takmer okamžitú individuálnu spätnú väzbu do ďalšieho tréningu, pre trénera je taktiež lepšie vidieť vás pracovať v známom domácom prostredí, ako na cvičáku medzi inými psami, či ďalšími ruchmi.

Podporná skupina je polovica úspechu. Sledovaním tréningových videí ostatných členov kurzu a našich odpovedí na ne získate rovnako množstvo cenných rád do svojho vlastného tréningu.

Aj napriek výhodám existujú dôvody, kedy naše online kurzy vhodné nie sú

- Ak už prácu s klikrom poznáte

- Ak máte dostatok informácii o komplexnej výchove a výcviku psa

- Ak sa venujete konkrétnemu psiemu športu, či aktivite a sledujete ostatných trénerov

- Ak ste s napredovaním tréningu svojho psa spokojní

- Ak z akéhokoľvek dôvodu NEchcete používať kliker a jeho metódy pri práci so psom.
V tomto prípade naše online kurzy vhodné nie sú. Aj keď poznáme a občas používame aj iné etické výcvikové metódy (luring - navádzanie), kliker tréning je základ našej práce so psami a aby ste postupovali dostatočne efektívne, je potrebné, aby pes a vy ste tomuto učeniu rozumeli. V opačnom prípade postupy opísané v kurze a videách fungovať nebudú.

- Naše kurzy samé od seba z vášho psa nespravia poslušného. My vám poskytneme návod, rady a tipy, ale pracovať so psíkom už musíte vy sami.
 

DWP_1193.jpg
DWP_0477.jpg

NAŠE ONLINE KURZY

onliekurzy
onlinekurzy
bottom of page