alica-0149.jpg

KTO SME?

Agility nie je len hobby, ale aj životný štýl

Vitajte v Psej športovej akadémii.

K psím športom nás priviedli naše vlastné psy už v roku 2005. Veľmi rýchlo sme prepadli hlavne agility a  po pár rokoch sme si vybudovali vlastný cvičák v Šaci.
Pracujeme so psíkmi akejkoľvek rasy, alebo krížencami. Vždy dbáme osobitosti každého psa, či jeho majiteľa a tréning sa snažíme individuálne prispôsobiť.

Venujeme sa hlavne agility a k tomu patrí aj celková starostlivosť o psieho športovca. Neustále sa v tejto oblasti vzdelávame a s našimi obľúbenými trénermi pracujeme mimo sezóny aj online. Sme často na cestách nie len kvôli seminárom, ale aj pretekom.

 

Okrem agility nás veľmi bavia aj psie triky. Spolu s kamošom Frrr sme na FB organizovali online trikové výzvy Dogtricks Challenges. S našimi trikovými skúsenosťami sa radi podelíme na spoločných tréningoch.

Ďalším koníčkom je napríklad nosework. Ten si užívame ako spestrenie trikov a ukážok pre školy či akcie.


Dlhé roky sme sa venovali aj canisterapii. Aktuálne už ale nenavštevujeme pravidelne žiadne zariadenie. Stále ale radi prídeme na ukážky do škôl, či firemné akcie. 

A ako základ všetkého je, samozrejme, poslušnosť. Psíkov máme hlavne pre pohodový život a chceme z nich mať parťákov. Privolanie, odloženie, či slušné správanie medzi ľudmi a v meste berieme ako samozrejmosť. Všetko sa to môžte naučiť tiež na našich tréningoch poslušnosti.

No a mimo sezóny výletujeme a tak sa udržiavame v kondičke.


Chcete sa k nám pridať? Informujte sa o nových kurzoch pre začiatočníkov a sledujte naše sociálne siete facebook a instagram.
Tešíme sa na vás.

SPONZORI

Vďaka našim sponzorom máme vlastnú klubovú kolekciu hračiek, vodítok a pamlskovníkov. Aj touto cestou - zakúpením našich hračiek - nás môžte podporiť. Ďakujeme!


DogWorld Graphics

Pamlskový ráj

49781682_1671698439598808_59334096333716
pr.jpg
DSC_0018.JPG
DSC_0491.JPG
DSC_0500.JPG
DSC_0494.JPG