top of page
untitled-2687-2_edited.jpg

KTO SME?

Agility nie je len hobby, ale aj životný štýl

Vitajte v Psej športovej akadémii.

K psím športom nás priviedli naše vlastné psy už v roku 2005. Veľmi rýchlo sme prepadli hlavne agility a  po pár rokoch sme si vybudovali vlastný cvičák v Šaci.
Pracujeme so psíkmi akejkoľvek rasy, alebo krížencami. Vždy dbáme osobitosti každého psa, či jeho majiteľa a tréning sa snažíme individuálne prispôsobiť.

Venujeme sa hlavne agility a k tomu patrí aj celková starostlivosť o psieho športovca. Neustále sa v tejto oblasti vzdelávame a s našimi obľúbenými trénermi pracujeme mimo sezóny aj online. Sme často na cestách nie len kvôli seminárom, ale aj pretekom.

Každý správny agiliťák by mal byť aj dobre vychovaný a vycvičený pes. Psíky pripravujeme na športovú kariéru, alebo kariéru domáceho maznáčika od prvého dňa. Ponúkame Vám tréningy poslušnosti, kde sa naučíte nie len základné cviky, či triky, ale hlavne uvidíte, že tréning je hlavne zábava.

Okrem agility nás veľmi bavia aj psie triky. Tie sú nie len pre pobavenie, ale cez triky učíme aj veľa "serióznych" cvikov a v neposlednom rade sú hlavná téma našich ukážok na akciách.

Ďalším koníčkom je napríklad nosework. Ten si užívame ako spestrenie trikov a ukážok pre školy či akcie a hlavne ako zimnú aktivitu.


Dlhé roky sme sa venovali aj canisterapii. Aktuálne už ale nenavštevujeme pravidelne žiadne zariadenie. Stále ale radi prídeme na ukážky do škôl, či firemné akcie. 

No a mimo sezóny výletujeme a tak sa udržiavame v kondičke.


Chcete sa k nám pridať? Informujte sa o nových kurzoch pre začiatočníkov a sledujte naše sociálne siete facebook a instagram.
Tešíme sa na vás.

SPONZORI

Vďaka našim sponzorom máme vlastnú klubovú kolekciu hračiek, vodítok a pamlskovníkov. Aj touto cestou - zakúpením našich hračiek - nás môžte podporiť. Ďakujeme!

 

DogWorld Graphics

Pamlskový ráj
 

bottom of page