AGILITY

Agility je šport, kde pes prekonáva prekážky na parkúre pomocou povelov a navádzania svojho psovoda. Agility je nie len o rýchlosti, ale aj o presnosti a dokonalej súhre. Je to šport vhodný pre každého psíka.

Jediná podmienka je dobrý zdravotný stav.

Tréningy u nás prebiehajú v skupinke po cca 3 psy (so svojim majiteľom) a každý trénuje pod dozorom skúseného trénera. Tréning je vždy individuálne prispôsobený.

Šteniatka sa venujú príprave na agility (motivácia, hry, balančné a posilovacie triky), začiatočníci postupujú krok za krokom od spoznávania prekážok, cez jednoduché sekvencie, kde sa učia nie len samotné prekážky, ale hlavne spolupracovať s majiteľom. Skupinka pokročilých ďalej cibrí svoju presnosť, rýchlosť a pripravujú sa na preteky.

Neustále sledujeme novinky a našich obľúbených trénerov, vzdelávame sa na seminároch a mimo sezóny aj online. 

Začiatočnícke kurzy otvárame cca 2-3x do roka v závislosti od kapacity tréningov.
 

Samozrejmosťou u nás je aj online podpora, komunikujeme spolu v uzavretej FB skupine a tréner je pripravený kedykoľvek poradiť, zhodnotiť domáci tréning, či inšpirovať ďo ďalšej práce.
Vítame, ak majiteľ pracuje so psíkom aj mimo tréningov doma, alebo počas venčenia. Zo skúseností vieme, že vďaka domácej príprave to ide na parkúre počas tréningov oveľa ľahšie a rýchlejšie.

Na tréningy sa prihlasuje cez rezervačný systém https://psa.agilitytreninky.cz/

Tréningy mimo uvedeného rozpisu len po osobnej dohode s trénerom.

 
DWP_3024
press to zoom
DWP_3525
press to zoom
DWP_3554
press to zoom
DWP_0886
press to zoom
DWP_2024
press to zoom
untitled-0380.jpg
press to zoom
untitled-2491.jpg
press to zoom
untitled-2426.jpg
press to zoom
untitled-2479.jpg
press to zoom
1/1
 

POSLUŠNOSŤ

Každý pes chce byť slušne a správne vychovaný a vycvičený. S nami to bude zábava pre oboch.

Našim cieľom je mať psov - parťákov, ktorý nás sprevádzajú životom, nie len športom. Je pre nás preto veľmi dôležitá výchova a výcvik, ktoré psa správne pripravia do celého života.

Výcvik a výchova nie je len o privolaní, či neťahaní na vodítku, pre nás je to ďaleko viac. A hlavne - má to byť zábava, nie dril!

A o tom sú aj naše tréningy poslušnosti. Zameriavame sa na rannú socializáciu, privolávačske hry, kliker tréning, základné povely, učime sa so psíkom správne hrať a v neposlednom rade si u nás veľa poňuchajú.

 

Tréningy poslušnosti u nás prebiehajú v skupinkách, alebo individuálne a ako podporu pre domáci tréning sme pre vás pripravili aj online kurz, ktorý je vždy súčasťou tréningov. 

 

Pred prvým tréningom odporúčame konzultáciu, na ktorej sa zoznámime my s vami a vašim psíkom a vy s našim spôsobom tréningu. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať či mailom, alebo telefonicky.

DWP_0586
press to zoom
DWP_0673
press to zoom
DWP_0626
press to zoom
DWP_0659
press to zoom
DWP_0483
press to zoom
DWP_0454
press to zoom
DWP_0361
press to zoom
DWP_0385
press to zoom
DWP_0418
press to zoom
1/1
 

ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA

Zdravie a bezpečnosť psov je pre nás základ.

Poctivá rozcvička, zahriatie pred behom, starostlivosť po tréningu či pretekoch a v neposlednom rade aj udržiavanie kondície mimo sezóny, je najlepší spôsob prevencie zranení. Len zdravý psík sa môže tešiť zo športu a pohodového života dlhé roky a my spolu s ním.

Športová príprava zahŕňa dogfitness, posilovacie a balančné triky, ktoré nie sú náročné na priestor a vybavenie. V neposlednom rade kondičke a dobrému zdraviu prospievajú aj vychádzky.

So všetkým vám radi poradíme.

DWP_0206
DWP_0340
DWP_0361
DWP_1473-ali-2
DWP_2066
DWP_2046
untitled-0943.jpg
DWP_0820.jpg
DWP_0294

Triky nepatria len do cirkusu.

Učiť triky je ten najzábavnejší spôsob práce so psom. Vďaka jednoduchým trikom viete dať základ akémukoľvek športu, pre ktorý sa neskôr rozhodnete. Triky nie su len zábavné, ale posilujú fyzičku a aj hlavičku našich psíkov. Cez triky sa učí, ako sa učiť a prehlbuje sa vzťah majiteľa a psa.

Využívame princípy pozitívneho posilňovania, tzv. kliker tréning s ktorým veľmi radi poradíme.

Neustále sa v tomto smere vzdelávame, aby sme našim psíkom viac rozumeli a  mali zo spolupráce obaja čo najväčšiu radosť. Milujeme pohľad na šťastných psov kedykoľvek pripravených do akcie.

DWP_0657.jpg
press to zoom
DWP_0994.jpg
press to zoom
DWP_0571.jpg
press to zoom
DWP_2205
press to zoom
DWP_1039.jpg
press to zoom
DWP_2184
press to zoom
1/1