Učenie trikov vášho psa nie len zabaví, niečo nové naučí, ale aj posilní svaly a pohne mozgové závity nie len psovi ale aj vám pri hľadaní správnej cesty k výsledku.

Triky sú nie len zábavné, ale slúžia ako výborný základ pre mnohé psie športy. A u nás sa stávajú športom samotným. Chceme, aby boli trikové skúšky dostupné pre všetkých bez ohľadu na plemeno alebo vek a bez ohľadu na to, z ktorej časti sveta pochádzajú, pretože sú online. 

Na FB stránke DogTricks Challenges
budujeme komunitu trikových nadšencov a pravidelne otvárame online výzvy, ktoré majú hlavný cieľ - motivovať do pravidelných domácich tréningov.


Trikové skúšky prebiehajú online formou v priebehu pravidelných trikových výziev. Každý účastník zbiera body a na záver tí, ktorí dosiahnu dostatočný počet bodov, získajú titul Master of DogTricks.

  • Výhodou je, že skúšky prebiehajú online vo forme výzvy, nemusíte za nimi nikam cestovať. Preto sú dobrá voľba pre ľudí žijúcich naozaj hocikde.

  • Ideálne aj pre psíkov, ktorí sú šikovní, ale nedokážu plne pracovať v cudzom prostredí plnom iných psov a pachov a zvládnuť v ňom skúšku na prvýkrát. S challenge vykonávate skúšky v domácom prostredí, v ktorom je váš psík v úplnej pohode.

  • Pravidlá challenge dovoľujú nedostatočne naučený trik opravovať počas celej dĺžky trvania danej challenge, čiže sa vám nestane, že zo skúšky vyletíte na drobnosti, ako je nedostatočný počet opakovaní, krokov, vzdialenosti, výdrže... Trik si môžete opraviť a nemusíte sa na skúšku hlásiť znovu a skladať ju celú od začiatku.

Challenge prebieha vo forme online výzvy vypísanej k určitému termínu. Výzvy sa pravidelne opakujú a preto, ak nestihnete naučiť triky za dostatočný počet bodov, vždy je možné sa opäť prihlásiť do výzvy, ktorú ste neukončili.

V každej výzve bude postupne predložených 20 trikov a podmienky, ktoré sú potrebné pri nich splniť na udelenie bodu (triky sú bodované 1 alebo 3 bodmi). Na splnenie skúšky je potrebné splniť obe časti danej výzvy (napr. Indoor I. a II. / Outdoor I. a II....) na minimálne 23 b. z každej jednej časti. Maximálny počet bodov, ktorý sa dá za jednu časť skúšky získať je 28 b.
Za splnenie každej skúšky (I. a II.) dostane účastník kokardu a certifikát.
Zároveň naďalej platí, že každá challenge sa vyhodnocuje samostatne. Tí, čo dosiahnu najvyšší počet bodov v tej konkrétnej challenge získajú vecné ceny od sponzorov a e-diplom. Ak sa teda chcete zúčastniť len jednej - dvoch výziev bez získania titulu, i tak neobídete naprázdno.

Koľko výziev bude dokopy, ktoré sú potrebné na získanie titulu?

  • Indoor challenge I. (20 trikov za 28 b.)

  • Indoor challenge II. (20 trikov za 28 b.)

  • Outdoor challenge I. (20 trikov za 28 b.)

  • Outdoor challenge II (20 trikov za 28 b.)

  • Advanced challenge I (20 trikov za 28 b.)

  • Advanced challenge II (20 trikov za 28 b.)

  • Profi challenge


Do ostatných výziev sa môžete prihlasovať v ľubovoľnom poradí (či už indoor alebo advanced, tiež môžete začať v II. alebo I.). Výnimkou je Profi challenge, ktorá bude otvorená iba pre tých, ktorí majú splnené podmienky na Mastra zo všetkých ostatných challenges.
Tak ktorý príček šikovníček dostane titul Majstra v psích trikoch?

SPONZORI

Ďakujeme našim sponzorom, vďaka ktorým pre vás máme vo výzvach krásne ceny.
Trikové výzvy pre vás pripravujú Alica a Frrr


DogWorld Graphics - grafika
Pamlskový ráj - hračky pre víťazov
RSDC - poukazy na tréning do haly

Hafshop - zľavové poukazy

DSC_0569_edited.jpg
DSC_0660.JPG
DSC_0520.JPG
DSC_0505.JPG
DSC_0506.JPG
49781682_1671698439598808_59334096333716
pr.jpg

©2020 by www.psakademia.sk. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now